ev temiri

Binəqədi rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 46 m²

Elan nömrəsi: 749561
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
46 m²
Qiymət
125 000 Azn
2717 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 9-cu mikrorayon qəsəbəsi Azadlıq Prospekti metrosu
9-cu mkr Adil Məmmədov küçəsi
Ümumi məlumat
Nəsimi rayonu 9-cu mkr Adil Məmmədov küçəsində yerləşən mənzil satışa çıxarlmışdır. Mənzil FHN in yaninda yerləşir. Leninqrad layihəsinə aid 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində 46 kvm sahəli 1 otaqdan 2 otağa düzəlmədır. Qaz su işıq daimidir. İstilik sistemi mərkəzidirr. Ərazi infrastruktur cəhətdən əlverişli mövqedədir. Ətrafında bağça, məktəb, kurslar, market, geniş həyəti.Qaz, su, işıq daimi, lifti var.Təmirdə yüksək və keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub.Evin 2 böyük eyvanı olub, 1 eyvan mətbəx kimi düzəlib digəri isə otağa düzəldilib.
Şirkətin xidmət haqqı ümumi dəyərin 1% təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Mehman (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 23.04.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

C.Məmmədquluzadə kücəsi Nizami metrosunun yaxınlığında dəyərindən aşağı 3 otağlı mənzil satılır. Ofis haqqı 1 %

205 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 3 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 3 otaq

MÖHTƏŞƏM TƏKLİF! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! KUPÇA MÖVCUDDUR! Xətai Rayonu, Həzi Aslanov Metrostansiyasına 10 dəqiqəklik məsafədə, İlqar Zülfüqarov küçəsində, Ümumi Sahəsi 70 kv/m olan, 3 Otaqlı, TAM ƏŞYALI, Hazır İpotekada

145 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Bakixanovda gozel yerde 252 nomreli mektebin arxasinda abad mehlede 4/5 mertebesinde 1 otaqdan 2 ye duzelme leninqrad layiheli temirli menzil satilir senet KUPCA real alicilar elaqe saxlasinlar razilasma olacaq