ev temiri

Binəqədi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 146 m²

Elan nömrəsi: 784155
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
146 m²
Qiymət
320 000 Azn
2191 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 7-ci mikrorayon qəsəbəsi Dərnəgül metrosu
Abay Kunanbayev küçəsi
Ümumi məlumat
- Satış: Yeni Yaşayış Kompleksi
- Ünvan: Dərnəgül m/s piyada 5-10 dəqiqəlik məsafədə yerləşir.
- Otaq sayı: 3
- Sahəsi: 146 m2
- Mərtəbə: 14/5
- Sənədi: Çıxarış
- İpotekaya yararlıdır
- Təsviri: Təmirsiz mənzildir.
KOMPLEKS HAQDA:
1 mərtəbəli yeraltı parkingi;
24/7 mühafizə xidməti;
Yanğın təhlükəsizliyi sistemi;
Generator;
Daimi su və qaz təchizatı (su çəni);
Rəqəmsal tv, internet və telefon sistemləri;
Sigma liftlər;
Yüksək keyfiyyətli qapı və pəncərələr;
Hipermarket;
Parklar, futbol və uşaq meydançaları, əyləncə mərkəzləri;
Uşaq bağçası;
Kafe və restoranlar yerləşir. Şirkət haqqı 1% (alıcıdan).

--

- Продажа: Новый Жилой Комплекс
- Адрес: Находится в 5-10ти минутах до м/с Дярнягюль.
- Кол-во ком: 3
- Площадь: 146 м2
- Этаж: 14/5
- Документ: Купчая
- Подходит под ипотеку
- Описание: Квартира под маяк.
О КОМПЛЕКСЕ:
Одноэтажная подземная парковка;
7/24 часа охрана;
Система пожарной безопасности;
Генератор;
Газ вода постоянно (резервуар для воды);
Цифровое тв, интернет и телефонные системы;
Сигма лифты;
Высококачественные двери и окна;
Гипермаркет;
Парки, футбольные и игровые площадки, развлекательные центры;
Детский сад;
Кафе и рестораны. Услуги фирмы 1% (от покупателя).
Əli (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0708621XXXnömrəni göstər

Tarix: 13.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq