ev temiri

Abşeron rayonunda 5 otaqlı Həyət evi Satılır, 300 m²

Elan nömrəsi: 785618
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
300 m²
Qiymət
120 000 Azn
400 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Abşeron rayonu, Masazır qəsəbəsi, Nəsibə Zeynalova küçəsi, Yeni Bakı Yaşayış Kompleksinin yaxınlığı
Ümumi məlumat
Abşeron rayonu, Masazır qəsəbəsi, Nəsibə Zeynalova küçəsi, Yeni Bakı Yaşayış Kompleksinin yaxınlığında yerləşən 6 sot torpaq sahəsində 2 mərtəbəli, 5 otaqlı ümumi sahəsi 300 kvm olan həyət evi satılır.Evdə qaz, su, işıq var, 4 tonluq su hovuzu var. İstilik sistemi kombidir. Hər iki mərtəbə isti pol ilə təchiz olunub. Hər iki mərtəbədə mətbəx var. Giriş darvazası və qaraj pult ilə idarə olunan jalüz darvaza ilə təchiz olunub. Həyətində dekorativ və meyvə ağacları var. ƏŞYALI SATILIR( Elektronika istisna). Həm torpağın, həm də tikili sahənin sənədi ÇIXARIŞDIR ( KUPÇA ).Mənzili həm nağd şəkildə , həm də kredit şərtləri ilə almaq mümkündür.

Mənzil hal-hazırda dövlət ipotekasındadır:
İLKİN ÖDƏNİŞ –120 000AZN
AYLIQ –727 AZN ( sığorta daxil )
FAİZ DƏRƏCƏSİ: 7 %
QALIQ MÜDDƏT: 22 İL
Qalıq Borc : 90 000 AZN

Mənzilin nağd qiyməti: 210 000 AZN

Abşeron rayonu, Masazır qəsəbəsi
Rövşanə Isgenderzade (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102347XXXnömrəni göstər

Tarix: 31.03.2026

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Nərimanov rayonu , Montin qəs., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Montin qəs., 3 otaq

Ğənclikdə Ata Türk prospektinə yaxın ərazidə metroya 7, 9 dəqiqəlik məsafədə 1.3 sotda tikilmiş 3 otaqlı həyət evi satılır.Maşın yerləşən həyəti, su işıq qaz internet xətləri var.Ərazidə ofis , depo , tədris mərkəzi ,

230 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq