ev temiri

Nizami rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 280 m²

Elan nömrəsi: 744366
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
280 m²
Qiymət
379 000 Azn
1353 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Qara Qarayev metrosu
Baki, Nizami r-nu, Ozbekistan 16
Ümumi məlumat
Məkan: Bakı, Qara Qarayev

Qiymət: ₼379, 000

Evin sahəsi: 110 kv.m
Ümumi sahə: 2.8 sot

Təcili SATILIR!! Dəyərindən Aşağı Qiymətə!

--
Bakı şəhərinin mərkəzinə çox yaxın, Qara Qarayev metrosuna 3 dəqiqəlik piyada məsafədə yerləşən bu ev, sərfəli qiymətə satılır. Villalar məhəlləsində yerləşir, iki ayrı həyəti ilə sizi qarşılamağa hazırdır. Həyətlərin genişliyi rahat yaşayış və ya qeyri yaşayış obeykti üçün əlverişlidir.
Ətrafında məktəblər, bağçalar, supermarketlər, avtobus dayanacaqları, müxtəlif obyektlər və xidmətlər mövcuddur. Şəhərin istənilən istiqamətinə yolun birbaşa çıxışı olması, həmçinin, rahat nəqliyyat imkanları ilə sizə böyük üstünlük qazandırır.
Ev həmçinin yeni təmir olunmuşdur və müasir dizaynla təchiz olunmuşdur. Geniş otaqlar, rahat həyat üçün ideal şərait yaradır.

Əlavə məlumatlar:
* 2 ayrı həyət (Ön və arxa)
* Yüksək keyfiyyətli təmir
* Geniş və işıqlı otaqlar
* Ailələr üçün mükəmməl şərait
* Mərkəzi yola yaxın
* Təhlükəsiz və sakit məhəllə
* Ətrafda məktəblər, bağçalar, supermarketlər, və nəqliyyat məntəqələri
* Qeyri-yaşayış və ya ticari-obyekt məqsədləri üçün uyğundur

Местоположение: Баку, м.Кара Кaраев

Цена: ₼ 379, 000

Площадь: 110 кв.м
Общая площадь: 2.8 сот

СРОЧНО ПРОДАЕТСЯ!
--
Цена значительно ниже рыночной!
Предлагаем вашему вниманию дом в хорошем районе Баку, всего в 3 минутах ходьбы от метро Кара Караева. Дом имеет два отдельных дворика. Это отличное место для комфортной жизни. Дом отличается просторными комнатами, а также современным ремонтом и дизайном. Дворики предоставляют идеальные условия для отдыха и досуга, а также для выращивания растений или создания собственного садика.