ev temiri

Xətai rayonunda 4 otaqlı Villa Satılır, 130 m²

Elan nömrəsi: 709087
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
130 m²
Qiymət
210 000 Azn
1615 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Ağ Şəhər qəsəbəsi Xətai metrosu
Bakı şəhəri. Xətai ray Raboçi prospekt M.davud küçəsi
Ümumi məlumat
Diqqət! Ev Nəğd Satılır!
Xətair rayonu Raboçi prospekti 59 saylı orta məktəbə, Asiman şadlıq evinə yaxın yoldan 500 metir içəridə 5 sotda 130 kv şəxsi özüm üçün tikili 4-Otaqlı Kürsülü Təmirli yaşayışlı Həyət Evimi Təcili Satıram.
Evin Qazı, suyu, işığı, interneti Kombisi geniş Həyəti var.
Həyət üsdü bağlı navesdi.
Həyətdə əlavə kirayə vermək üçün 5 ədəd 1və 2 Otaqlı Evlər var.Evi alan şəxsi rahatılıqla həyətdə tikilən ayrı ayrı otaqlı evləri kirayə verə bilər.
Evin Sənədləri qaydasındadır
Çıxarışı var.Mülkiyyətdir!
Qiymətdə razlaşmaq endirim olacaq
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 29.09.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN! KUPÇALI! Suraxanı Rayonu, Yeni Günəşli D Massivində, Ümumi Sahəsi 70kv/m olan, 10 Mərtəbəli Binanın 7-ci Mərtəbəsində, 2 Otaqlı Mənzil Satışdadır! Qaz, Su, İşıq daimidir. Su

142 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 16 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 16 otaq

! Satılır! 8 sot-da hər mərtəbəsi 200 kvm olan həyət evidir. Evin hər bir sənəti qaydasındadır yalnız kupça yoxdur real alıcılara endirim ediləcək. Bütün sənədlər var yalnız kupça yoxdur!

350 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 6 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 6 otaq

TƏCİLİ BUGÜNƏ SATILMALIDIR Ünvan:Masazır qəsəbəsi(Marşrut evin tam yaxınlığından keçir 3dəqiqəlik məsafə) Ev tam olaraq mərkəzi yolun üzərindədir. Sənəd kupça, ev ümumilikdə 6 otaq(ikinci mərtəbədə 4 otaq birinci