ev temiri

Səbail rayonunda 5 otaqlı Həyət evi Satılır, 160 m²

Elan nömrəsi: 734204
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
160 m²
Qiymət
70 000 Azn
437 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu Bayıl qəsəbəsi Sahil metrosu
Bayıl ləzgilər məhləsi
Ümumi məlumat
Bayılda ləzgilər məhləsində həyət evi satılır, 2mərtəbəli, 5otaq, təmirli, mansarlı
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Vasitəçi
Bakı şəhəri

Tarix: 15.01.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Binəqədi rayonu , Sulutəpə qəs., 8 otaq

Binəqədi rayonu , Sulutəpə qəs., 8 otaq

Sulutəpə qəsəbəsində, Xocəsən metro stansiyasına 5 dəq piyada məsafədə yerləşən 6 sot torpaq sahəsində 8 otaqlı həyət evi satılır. Ərazi üzrə üç ayrı ev mövcuddur: • 4 otaqlı, 120 m² • 2 otaqlı, 45 m² • 2 otaqlı,

140 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Biləcəri qəs Neftçilər binasının yax 5 mərtəbəli binanın 5 ci mertebesinde qanuni 4 otaqli mənzil satılır. Qiymət 107000 Azn

106 999 Azn
Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Xəzər rayonu, Buzovna qəsəbəsində, 13-cü dalan, "BADAM BAĞLARI" 7 torpaq sahəsində, gözəl layihə ilə inşa edilmiş 2 mərtəbəli, 3 otaqlı həyət evi satılır. Evim ümumi sahəsi 220 kv.m. 1ci mərtəbə - zal,

260 000 Azn
Abşeron rayonu , Saray qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Saray qəs., 4 otaq

FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Gözəl təmirli, geniş və komfortlu HƏYƏT EVİ satışdadır. Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsində 4 OTAQLI HƏYƏT EVİ SATIŞDADIR! Əsas yola 300, 350 metr məsafədə yerləşir. 150 metr qruntavoy 150 metr

82 500 Azn
Xəzər rayonu , Zirə qəs., 3 otaq

Xəzər rayonu , Zirə qəs., 3 otaq

Turkanda 18 sotun icersinde 2 mertebeli 140 kv dan ibaret Heyet Evi Satisa Cixdi Evimizin 1ci mertebesi 2 otaq 1 metebex Ve hamam Samuzerden Ibaretdir. 2ci mertebesi 1 genis Otaqdan Ibaretdir. Panaram Deniz Evimizin 3