ev temiri

Nizami rayonunda 4 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 90 m²

Elan nömrəsi: 790278
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
90 m²
Qiymət
205 000 Azn
2277 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Neftçilər metrosu
Bəkir Çobanzadə küçəsi
Ümumi məlumat
Neftçilər metrosuna yaxın məsafədə Bəkir Çobanzadə küçəsində Real şadlıq sarayı, 109 nömrəli məktəbin yanında 5 mərtəbəli minsk layihəli binanın 4-cü mərtəbəsində qanuni 4 otaqlı mənzil təcili satılır. Mənzilin özünəməxsus 2 otaqlı zirzəmisi var, alıcıya sahibi tərəfindən zirzəmisi pay verilir. Mənzildə qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi mərkəzidir. Hörmətli müştərilər uyğun qiymətə mənzillərin kirayə, alış və satışı üçün bizimlə əlaqə saxlaya bilərsiniz.
İslam (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0559980XXXnömrəni göstər

Tarix: 11.05.2026

servis.az

Köhnə tikili elanları

Suraxanı rayonu , Əmircan qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Əmircan qəs., 2 otaq

Satılır 2 otaqlı mənzil. (Mətbəx ilə zalın arası açılıb) Mənzil 5 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində yerləşir. Yeni təmirlidir və yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. Balkon mövcuddur. Bina yolun tam kənarında,

120 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

146.000 İLKİN! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Xətai rayonu, Gənclər parkının yanında QANUNİ 3 OTAQLI mənzil çıxarılır. 9 mərtəbəli binanın 6-ci mərtəbəsində yerləşir. Kiyev layihəsidir, orta blokdur. Ümumi sahəsi

146 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu Yeni Günəşl V massivində Ekspermental Kiyev lahiyəli 9 mərtəbəli binanın 6 cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 40 kv.m olan 1/2 düzəlmə mənzil satılır.Mənzildə qaz, su, işıq, istilik daimidir.Bina əlverişli