ev temiri

Binəqədi rayonunda 5 otaqlı Həyət evi Satılır, 140 m²

Elan nömrəsi: 749602
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
140 m²
Qiymət
130 000 Azn
928 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi Azadlıq Prospekti metrosu
Bileceri qes
Ümumi məlumat
Biləcəridə DSK yolunda Kupçalı 2 sotda 5 otaq, S/Q və mətbəxi var. Orta təmirlidir. Qaz, su, işıq daimidir. Kombi istilik sistemi var. Ev 140 kv.dır. Qiyməti 130.000 AZN. Real alıcıya endirim olacaq.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 23.04.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 8 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 8 otaq

Genclik metrosu, Ukrayna Sefirliyinin yaxinliqinda Villa icareye verilir Torpaq sahəsi: 5 sot Otaq sayı: 8 (5 yataq, 2 zal) Ümumi sahə: 700 kv.m Mərtəbə sayı: 3 Qiymət: 6900AZN Xidmət haqqı: 30%

6 900 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Zabrat Məhəmmədi yolunda, maqestral yoldan 400 metr məsafədə 2 sotda 3 otaqli həyət evi satilir. Ümumi sahəzi 90 kv. Ev kürsülü qoşa daşla tikilib. Evin yan tərəfində gül, agaç əkmək üçün torpaq sahəsi saxlnilib. Əla

88 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 8 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 8 otaq

Zabrat–Məhəmmədi yolunun düz üstündə yerləşən, 3 sot torpaq sahəsində inşa olunmuş 2 mərtəbəli, ümumi sahəsi 320 kv.m olan 8 otaqlı geniş və rahat həyət evi satılır. Evin 4 otağı təmir olunub, digər 4 otağı isə

176 000 Azn
Abşeron rayonu , Ceyranbatan qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Ceyranbatan qəs., 4 otaq

TECILI.! Ceyranbatan qesebesi 2 nomreli orta mektebin tam olaraq yaninda maqistral yoldan 800m mesafede 3 sotun icinde 4 otaqli HEYET EVI satilir ev QOSA DAS ile tikilib yerden 6 das KURSULUDUR otaqlar GENIS ve