ev temiri

Binəqədi rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 90 m²

Elan nömrəsi: 739731
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
90 m²
Qiymət
110 000 Azn
1222 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi Avtovağzal metrosu
Bileceri qes Demiryol poliknikasinin yax
Ümumi məlumat
Bileceri qes Nehrem parketin yax Dayanacaga yaxin 2 sotda 3 otaqli heyet evi satilir.Evin ve torpagin kupcasi var.Evin fasadi renglenecek.Musteriye tam tehvil verilecek.Evin yolu Asfaltdi.Real aliciya endirim olunacaq.
Qiymet 110000Azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 15.03.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Suraxanı rayonu , Binə qəs., 5 otaq

Suraxanı rayonu , Binə qəs., 5 otaq

Binə qəsəbəsində yerləşən 2 mərtəbəli, 320 m² sahəsi olan həyət evi satılır. Ev 3 sot torpaq sahəsində inşa olunub və şəxsi yaşayış üçün tikilmiş qoşa daşlı, kürsülü evdir. Evdə 5 otaq və altında qaraj mövcuddur.

278 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Masazır qəsəbəsi, Şəmşir Abbasov küçəsi Park solero kompleksinə yaxın, AAAF park kompleksi 105kv sahəyə malik 2 mərtəbəli 4 otaqlı ev satılır Əlavə olaraq 70kv həyətyani sahəsi var Ev təmirsiz vəziyyətdədir Kod:

115 000 Azn
Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 2 otaq

Baki şəhəri, Abşeron r-n. Məhəmmədi qəs. məktəbə yaxin, yolu asfalt, 1.5 sot torpaq sahəsində, 8 daş kürsüdə inşa olmuş, fundamentli, qoşa daşla tikilimiş , əla təmirli 2 otaq 55 kvadratda olan həyət evi satilir. Mətbəx

67 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Nataryusun arxasında, 3 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 4 otaqlı, ümumi tikili sahəsi 120 kv/m olan Həyət Evi Satılır. Ev yerdən 9 daş kürsülüdür, qoşa daşla tikilib, tam