ev temiri

Binəqədi rayonunda 1 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 45 m²

Elan nömrəsi: 786146
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
45 m²
Qiymət
139 000 Azn
3088 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 8-ci mikrorayon qəsəbəsi Azadlıq Prospekti metrosu
Binəqədi rayonu 8 mkr
Ümumi məlumat
Ünvan: 8 ci Mikrorayon
Azadlıq Metrosuna (5 dəqiqəlik məsafədə yerləşir)
Bina: Mərtəbə 9/8
Otaq Sayı (1 Otaq)
Ümumi sahə: 45 m²
Çıxarış var.
İpotekaya Yararlıdır
Qaz, su, işıq daimidir
Qiymət 139 min manat
Ofis Haqqı 1% (Alıcı Tərəfdən)
Biz istənilən növ daşınmaz əmlakınızın alqı-satqısı və icarəsi məsələlərində peşəkar yardım göstərməyə hazırıq!.
Səyyad Bəy (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0506697XXXnömrəni göstər

Tarix: 04.04.2026

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Yalniz real alici narahat etsin Alici ucun xidmet haqqi 1% teşkil edecek Nesimi r-nu 28 May metrosu Neftciler Xestexanasi yaninda 5/4 cu mertebesinde 3 otaq Daş ekspremental layihe yelceken proyekti

230 000 Azn
Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

AZADLIQ METROSUNA YAXIN YERDE SUPER TEKLIF. BU FURSETI QACIRMAYIN. KUPCALİ. IPATEKAYA YARARLI. 8-Cİ mkr Azadliq metrosuna ayaqla 2-3 deqiqelik mesafede 9 mertebeli binanin 4-ci mertebesinde QANUNI 2-otaqlı menzil

183 000 Azn
Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 2 otaq

2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Xətai rayonu Köhnə Günəşli İnqlab İsmayılov ünvanında yerləşən Leninqrad lahiyəli 9 mərtəbəli binanın 9 cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv.m olan qanuni 2 otaqlı orta təmirli mənzil satılır