ev temiri

Nizami rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 35 m²

Elan nömrəsi: 786124
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
35 m²
Qiymət
102 000 Azn
2914 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Neftçilər metrosu
E Suleymanov kuc
Ümumi məlumat
Neftciler naxcivanski kuc, 220 sayli mektebe yaxin 5/4-i orta blok 1 otaqli menzil satilir.qaz su, isiq daimidir.istilik sistemi merkezidir.qeydiyyatda hec kes yodur.
Мардан Мусаев (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0707235XXXnömrəni göstər

Tarix: 04.04.2026

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

emlak sahibiyem.vasitechi deyilem.ev qara qarayev metrosunun tam yaninda yerlewir.9 mertebeli binanin 5 ci mertebesi.kunc DEYIL.3 otaq. cixarisda 72 kv bele 95 kv. mohtewem yerlewme yeri. etrafda supermarketler,

245 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Bileceri qes 300 nomreli mektebin yax 4 mertebeli binanin 1 ci mertebesinde 1 otaqdan 20 kvm artirma ile 2 otaga duzelme menzil satilir.Kupcada 30 kvm qeyd olunub.Evin podvalida var.Qanuni 2 otaqdanda genisdi.Etrafli

108 000 Azn
Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 2 otaq

2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Xətai rayonu.Köhnə Günəşli qəsəbəsində Leninqrad proeykt 9 mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv.m olan qanuni 2 otaqlı orta təmirli mənzil satışa çıxardılır.Mənzildə qaz, su,

130 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayon, Yeni Günəşli qəsəbəsi AB massivi qanuni 3 otaqlı Kiev layihəli orta blokda yelçəkən mənzil qismən əşyalı satılır. Sənədi çıxarışdır(Kupça).Bina yerləşmə olaraq məktəbə(275-279) bağçaya və digər iaşə