ev temiri

Xətai rayonunda 1 otaqlı Yeni tikili Satılır, 45 m²

Elan nömrəsi: 697690
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
45 m²
Qiymət
87 000 Azn
1933 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli metrosu
Əhmədli metrosu
Ümumi məlumat
ƏLA TƏKLİF !

KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+ORTA TƏMİRLİ+1 OTAQLI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN UCUZ QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR !

- Əhmədli metrosu, Ukrayna dairəsi və Heydər Əliyev parkının yaxınlığı
- Leninqrad layihə
- 1 otaq
- 3/9 mərtəbə
- 45 kvm
- orta təmirli
- fasiləsiz qaz, su, işıq
- zəngin və əlverişli infrastruktur

Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ofis haqqı 1000 azn təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 25.07.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

İpotekaya yararlı! İnşaatçılar metrosu, Kontakt Home-un yanı, 2 otağa düzəldilmiş, əla təmirli, çıxarışlı mənzil əşyalarıyla birlikdə satılır.

215 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 2 otaq

Bakı şəhəri, Xətai rayonu, Həzi Aslanov metrosunun yaxınlığında, Gənclər Parkı ilə üzbəüz yerləşən prestijli "Olimpus Park" yaşayış kompleksində mənzil satışa təqdim olunur. "Olympus Nobel"

165 000 Azn
Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 2 otaq

*Zümrüd Residence yaşayış kompleksində premium mənzil satışdadır.* Ünvan: Balaəmi Dadaşov küçəsi, Gənclik metro stansiyası və Nəriman Nərimanov metro stansiyası yaxınlığı. Mənzildən Heydər Əliyev Mərkəzinə gözəl

350 000 Azn
Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 2 otaq

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 2 otaq

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: İnqlab, Həsən Əliyev küçəsi və Tbilisi prosperkti kəsişməsində yerləşir. - Otaq sayı: 2 - Sahəsi: 63 m2 - Mərtəbə: 17/5 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Yeni