ev temiri

Xətai rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 85 m²

Elan nömrəsi: 748441
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
85 m²
Qiymət
189 000 Azn
2223 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Əhmədli metrosu, Sarayev küçəsi
Ümumi məlumat
Əhməli metrosu yanında TƏMİRLİ 3 otaqlı mənzil satılır. Təmirlidir. Metroya yaxındır. Evin yanında yolu keçmədən Məktəblər, Uşaq bağçaları, Ticarət oblektləri var. Ev, prespektiv ərazidədir. Binanın Lifti təzədir. İstilik mərkəzidir. Mənzil yelçəkəndir. Orta blokda yerləşir. Satış üçün sənədləri qaydasındadır.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Vidadi
Bakı şəhəri

Tarix: 15.04.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 3 otaq

Alqı satqı günü təhvil…! Yeni təmirli…! Nəsimi rayonu, 4-cü mkr, İnşaatçılar prospektində yeni təmirli, alqı satqı günü təhvil olunacaq mənzil satılır.! Orta blok 5/5 mərtəbə, 2-dən 3 otağa düzəlmə, ümumi sahəsi 55

143 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamalda Elmlər metrosu yaxınlığında sərfəli 3 otaqlı mənzil satışda! Ünvan: Yasamal rayonu, Mirəli Seyidov küçəsi – Elmlər Akademiyası metrosuna cəmi 5 dəqiqəlik məsafə, Musabəyov parkının yanında Bina: Köhnə

190 000 Azn
Nəsimi rayonu , Nəsimi m., 2 otaq

Nəsimi rayonu , Nəsimi m., 2 otaq

Nəsimi rayonu, Memar Əcəmi və Nəsimi metrosuna yaxın, 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzil 5 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir. Yelçəkəndir. Orta blokdur. Bəzi əşyalar satışa daxildir. Kirayə vermək üçün əla

155 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq