ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Ofis Satılır, 66 m²

Elan nömrəsi: 710783
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
66 m²
Qiymət
135 000 Azn
2045 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Həzi Aslanov metrosu
Əhmədli qəs. Cavanşir küçəsi
Ümumi məlumat
Əhmədli qəsəbəsi Cavanşir küçəsi 116 saylı orta məktəbə, 34 saylı uşaq musiqi məktəbinə yaxın qeyri yaşayış sahəsi obyekt satılır. Obyekt 500 manata icarədədir, xüsusi mülkiyyətdir, sahəsi 66.20 kv., sənəd çıxarış. Qiyməti 135.000 manat.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 14.12.2024

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 4 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 4 otaq

Qaraçuxur qəsəbəsində çox əlverişli qiymətə obyekt satılır. Obyektin ümumi sahəsi 550 m², çıxarış üzrə sahəsi isə 310 m²-dir. Tam təmirlidir və bütün kommunikasiya xətləri mövcuddur: qeyri-yaşayış qazı, limitsiz 3

1 220 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Həzi Aslanov Metro çıxışı Obyekt satılır. Sənəd= Qeyri Yaşayış Kupçadır. 17 Mərtəbə yeni binanın 1 ci mərtəbəsi. Sahə= 80 kv. Arenda qiyməti 1400 AZN. Qiymətin də Endirim olunacaq. Satışda Digər Obyektlərimiz var.

280 000 Azn
Nərimanov rayonu , 1 otaq

Nərimanov rayonu , 1 otaq

"Triumf Palace"-ın altında Qeyri-Yaşayış Sahəsi (Obyekt) Satılır. * * Bina: "Triumf Palace ". * Mərtəbə: 1/18. * Ümumi sahə: 25 m². * Sənəd: Müqavilə. * Bütün kommunikasiya xətləri çəkilib. *

190 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 1 otaq

İcarəyə verilir – Böyük sahəli anbar Binəqədi rayonu Ümumi sahə: 800 m² İstifadə üçün geniş və əlverişli planlama Yük maşınlarının rahat giriş-çıxışı mümkündür Anbar, logistika və istehsalat üçün ideal