ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 40 m²

Elan nömrəsi: 785855
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
40 m²
Qiymət
84 000 Azn
2100 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Həzi Aslanov metrosu
Gəncə prospekti
Ümumi məlumat
2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.!!
Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Xəzər dairəsinə yaxın 9 mərtəbəli binanın 3 cü mərtəbəsində 2 otaqlı təmirli mənzil satılır.Mənzildə su, işıq var.Bina əvvəllər sovet dövründə yataqxana olub qaz yoxdur.Mənzillər indiki yeni tiklidə olduğu kimidir.Yəni hər mərtəbədə bir neçə qonşular yaşayır.Binanın yerləşməsi çox əlverişlidir.Ətrafında bağça, məktəb, market və digər iaşə obyektləri yerləşir.Mənzilin sənədi Çıxarış.(KUPÇA).
Qeyd-İPOTEKAYA YARAMIR!!

QİYMƏT-84 000.azn.
OFİSİN XİDMƏT HAQQI-2%.
Məhərrəm (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0553696XXXnömrəni göstər

Tarix: 02.04.2026

servis.az

Köhnə tikili elanları

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

Xətai rayonu Mehmandarov küçəsi 35-ci Polis pölməsinin yanı, 9 mərtəbəli LENİNQRAD layihəli binanın 9-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv.m. olan 2 otaqlı , Orta blokda yerləşən mənzil satılır. Mənzilin qazı, suyu, işığı

125 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu, 7-ci mkr , Abay Kunanbayev küçəsində əşyalı 2 otaq mənzil satılır.! 2 otaq 5/5 Ümumi sahəsi 42 kv.m əşyalı mənzil satılır. Orta təmirlidi. Sənədi Çıxarış. Azadlıq metrosuna 6-7 dəqiqə məsafədə

135 000 Azn
Nəsimi rayonu , 4 otaq

Nəsimi rayonu , 4 otaq

Nesimi rayonu. Koala parkın yaxınlıqda Hənifə Ələsgərov küçəsində 5/1 mərtbəsində 4 otaqlıdır genis padvali var mənzil təmirlidir əşyalarla bir yerde satilir mənzil kupçası var real alıclar narahat etsin 290000 azn