ev temiri

Nərimanov rayonunda 1 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 33 m²

Elan nömrəsi: 744314
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
33 m²
Qiymət
110 000 Azn
3333 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Gənclik metrosu
Həsən Əliyev kuç
Ümumi məlumat
Nərimanov rayonu, Həsən Əliyev, Ceyhun Hacıbəyli kuçələrin kəsişməsində 5 mərtəbəli Xruşov layhəli binanin 4-çü mərtəbəsində 1 otaqlı zəyif təmirli mənzil satilir.
Yalniz real alıcılara qözə carpilacaq gədər qiymət qözəşti olacaq.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Raqif (vastəci)
Bakı şəhəri

Tarix: 14.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 3 otaq

Azadlıq prospekti Korparasiya univerisitetinin yaxınlığında 65 kv m sahəsi olan 3 otağlı mənzil satılır. Bina Neo Kids uşaq baxcasına yaxın ərazidə yerləşir. Ofis haqqı 1 %

185 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayon, Yeni Günəşli qəsəbəsi AB massivi qanuni 3 otaqlı Kiev layihəli orta blokda yelçəkən mənzil qismən əşyalı satılır. Sənədi çıxarışdır(Kupça).Bina yerləşmə olaraq məktəbə(275-279) bağçaya və digər iaşə

152 000 Azn
Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

• KUPÇALI + İPOTEKAYA YARARLI 3 OTAQ ! 9 MKRN, Həmzə Babaşov küçəsi - 3 otaq, 75 kv.m, mərtəbə 10/7 - 2 otaqdan 3 otağa ideal düzəlmə - BÜTÜN OTAQLARDA PƏNCƏRƏ VAR. - Yelçəkən (Skvaznoy) - TƏMİRDƏN SONRA YAŞAYIŞ

187 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Kohne Prokurorlug Idaresinin yaxinliginda, 4/4 mertebesinde, stalin layiheli, sahesi 72 kv.m. (artirma ile 90 kv.m.) ela temirli, 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Butun infrastruktur