ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 743744
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
60 m²
Qiymət
151 000 Azn
2516 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Həzi Aslanov metrosu
Həzi Aslanov metrosu
Ümumi məlumat
QANUNİ 2 OTAQLI+KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ+ORTA BLOK MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR !

ABAD MƏHƏLLƏ !

- Həzi Aslanov metrosu, 2-ci kvadratlar
- 2 otaq(qanuni)
- Kiyev layihə
- 5/9 mərtəbə
- daimi qaz, su, işıq
- mərkəzi istilik sistemi
- orta blok
- tam təmirli
- abadlaşdırılmış məhəllə, uşaq meydançaları
- zəngin və əlverişli infrastruktur
- yaxınlıqda məktəb, bağça, supermarketlər və s.
- Həzi Aslanov metrosuna bir neçə dəqiqəlik məsafə

Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ofis haqqı 1510 azn təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 11.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

7-ci mikrorayonda, 5 mərtəbəli binanın ən çox tercih olunan 3-cü mərtəbəsində yerləşən, 1 otaqdan 2 otağa ideal şəkildə düzəldilmiş əla təmirli və əşyalı mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil satış məqsədilə deyil, şəxsi

136 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Şəhərin elit yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st və universitetlərin, 53 nömrəli məktəbi və Musabəyov parkının yanı Zahid Xəlilov küç, yeni təmirdən çıxmış, yaxşı təmirli, 70 kv.m, 1/5, 3 otaqlı xruşovka layihəli

220 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 4 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 4 otaq

ŞOK ! ŞOK ! ŞOK ! -= Mərkəzdə 28 mayda Azadlıq prospektində ARXİTEKTUR layihəli 4 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 150 kvm olan 4 0taqlı yaxşı təmirli mənzil təcili RAZILAŞMA yolu ilə satılır. -= Giriş