ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 744257
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
60 m²
Qiymət
123 000 Azn
2050 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Həzi Aslanov metrosu
Həzi Aslanov metrosu , Gəncə prospekti
Ümumi məlumat
8KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+ORTA BLOK+3 OTAQLI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR !

- Xətai rayonu, Gəncə prospekti, Xəzər univermağının yaxınlığı
- 3 otaq(düzəlmə)
- /Leninqrad layihə
- 8/9 mərtəbə
- 60 kv/m
- orta blok
- daimi qaz, su, işıq
- mərkəzi istilik sistemi
- sənəd - çıxarış
- zəngin və əlverişli infrastruktur
- yaxınlıqda məktəb, bağça, supermarketlər və s.

Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ofis haqqı 1230 azn təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 14.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

KUPÇALI! İPOTEKAYA YARARLI! Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli qəsəbəsi AB massivində 9 mərtəbəli köhnə tikilinin 3-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 55 m² olan, təmirli, 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzil tam kupçalıdır, ipotekaya

140 000 Azn
Binəqədi rayonu , 4-cü mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 4-cü mikrorayon qəs., 3 otaq

Çox Təcili Qanuni 3 Otaqlı Təmirli Mənzil Təcili Olaraq Dəyərindən Ucuz Qiymətə Satılır. * Sənəd: Çıxarış(Kupça). Otaq: 3 (Qanuni) Mərtəbə: 4/5 Sahə: 77 kv Qaz, su və işıq daimidir. Mənzil təmirlidir. Orta blokda

179 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Neftçilər metrosu ərazisində 220 saylı məktəbin yanında 5 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində 3 otaqlı mənzil satılır.Xruşov layihəlidir, orta blokdadır, istilik sistemi mərkəzidir, zəif təmirlidir.Real alıcıya endirim