ev temiri

Suraxanı rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 86 m²

Elan nömrəsi: 781600
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
86 m²
Qiymət
139 000 Azn
1616 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsi
Hövsan Mida 1
Ümumi məlumat
Hövsan Mida 1-də 3 otaqlı, TAM TƏMİRLİ və ƏŞYALI mənzil satılır.

Qaz, su və işıq daimidir, kombi sistemi quraşdırılıb və çıxarış (kupça) var. Binada müasir lift var. Xaricə köçdüyümüz üçün ev tam əşyalı satılır. Bütün mebellər, kondisioner, soyuducu, qabyuyan və paltaryuyan qalır, yalnız televizor götürüləcək.

Binanın yanında 172 nömrəli məktəb, qarşısında uşaq bağçası yerləşir. Ətrafda Al Market, Bazarstore, geyim, telefon və məişət əşyaları mağazaları, restoranlar var. Binanın altında Pilates mərkəzi fəaliyyət göstərir. Binanın qarşısından Əhmədli və 28 may metrolarına avtobuslar keçir.

Real alıcıya endirim olunacaq
Nazilə xanım
Bakı şəhəri
0504297XXXnömrəni göstər

Tarix: 17.02.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

İpotekaya yararlı! İnşaatçılar metrosu, Kontakt Home-un yanı, 2 otağa düzəldilmiş, əla təmirli, çıxarışlı mənzil əşyalarıyla birlikdə satılır.

215 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Şəhərin elit yerlərindən olan, Elmlər metrosuna, Hüseyn Cavid və Mərkəzi parka piyada 2-3 dəqiqəlik məsafədə, Xalq bankın yanı, möhtəşəm dəniz mənzərəli, ipotekaya yararlı, təmirsiz sahəsi içdən-içə hesablanmış 210 kv

630 000 Azn
Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

TAM ISHIQLI MENZIL. ESHYALARIN COXU QALIR. KUPCALI IPATEKAYA YARARLIDIR. TECILI. GOZEL AURALI GOZEL MENZIL SATISHA CIXIB. Şövkət Məmmədova küç ən gözəl həyətlərindən birində yerləşən 17 mərtəbəli prestijli binanın 4-cı