ev temiri

Suraxanı rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 58 m²

Elan nömrəsi: 786115
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
58 m²
Qiymət
110 000 Azn
1896 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsi
Hövsan qəsəbəsi,Hafiz Quliyev küçəsi
Ümumi məlumat
Suraxanı rayon, Hövsan qəsəbəsi Suraxanski deyilən yerdə 5 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində 2 otaqdan 3 otağa düzəldilmiş mənzil satılır.24 saat fasilesiz su, qaz, işıq var.Merkezi istilik sistemidir.Tam mərkəzdə yerləşir.Ətrafında məktəblər, bağçalar, aptekler, marketlər(Araz, Bravo, Kingsmarket və s) hərşey var.Avtobus dayanacağı tam yolun kənarındadır.
Ümüd
Bakı şəhəri
0705367XXXnömrəni göstər

Tarix: 03.04.2026

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 3 otaq

Nəsimi r-nu 5 Mikrorayon Asif Məhərrəmov küç 5 Mertebeli binanın 3 cu mertebesinde Qanunu 3 otaqlı süper təmirli mənzil satılır binanın geniş həyəti var, binada qaz su işıq daimidir, Mənzil Skvaznoy menzildir Çox gözəl

182 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Əşyalı və kupçalı mənzil satışda.! Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi 284 saylı tam orta məktəbə yaxın ekspermental lahiyəli 9 mərtəbəli binanın 9 cu mərtəbəsində 1 dən 2 yə ideal formada düzəlmə mənzil satılır.Mənzil

117 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 4 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 4 otaq

ŞOK ! ŞOK ! ŞOK ! -= Mərkəzdə 28 mayda Azadlıq prospektində ARXİTEKTUR layihəli 4 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 150 kvm olan 4 0taqlı yaxşı təmirli mənzil təcili RAZILAŞMA yolu ilə satılır. -= Giriş

380 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq