ev temiri

Abşeron rayonunda 6 otaqlı Yeni tikili Satılır, 200 m²

Elan nömrəsi: 766986
Əmlakın növü
Otaq sayı
6
Sahə
200 m²
Qiymət
165 000 Azn
825 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
masazirin girisi
Ümumi məlumat
Salam.
Merkezi Yola yaxin
6 otaqlı 2 sotda KUBÇALI
PAKET KUBÇALI teecili
MASAZIRIN GIRISINDE YERLESIR
ESAS YOLA
MERKEZI YOLA.
100 METREDE YERELESIR
QOSA KUBIKLE TIKILIB
MERTEBE ARASI. MANALIT BETON
BIRINCI MERTEBE İSTİ POLDU
BUTUN KAMUNALLAR var.
Ev. Cŏlden. Cŏle. 200 kvadratdir
Tam temirlidir gir yaṣa evdir
525. Nomreli marsuruta.
100 metr yaxinliqda yerlesir
Yaninda. Elave. 5 otaqli evde var temirli. 2 eded
Elave satisda basqa evlerimiz var
Satilasi emlakiniz varsa muraciet. Ede. Bilersiz
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 05.01.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Qara Qarayev Metro yaxınlığı Premium Binada 2 otağa düzəlmə Mənzil Əşyalı satılır. 17 Mərtəbənin 14 cü mərtəbəsi. Sahə=40 kv. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Binada 2 Mərtəbə Yeraltı Parking həmçinin 2 Sürətli lift var.

158 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 6 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 6 otaq

Ünvan: 28 May Metrosunun Tam Qarşısı Dilarə Əliyeva kücəsi. Qiymət: 950 000 AZN Ümumi sahə: 233 m² Mərtəbə: 22/21 Sənəd: Kupça (Çıxarış) Tikili növü: Yeni tikili Əsas xüsusiyyətlər: 6 otaq (4 yataq otağı, 1

950 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Şəhərin mərkəzi və prestij ərazisində, "ZABITLƏR BAĞI-nın" tam yaxınlığında "EVİM RESİDENCE" premium yaşayış kompleksində. 16/4-cü mərtəbəsində Ümumui sahəsi 114 kv/m, 3 otaq POD MAYAK