ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 699371
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
100 m²
Qiymət
76 000 Azn
760 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa Bakı Kafesinin yaxinliginda
Ümumi məlumat
Maştağa Buzovna yolu Bakı kafesinin yaxınlıgı 131 marşrutun yolunda 2 sotun icinde 7 daş kürsüdə qoşa daşla tikilmiş əla təmirli 3 otaq 100 kv həyət evi ƏŞYALARI ilə ( tv paltaryuyandan və kondisionerdən başqa ) birlikdə satılır
Evin qazı suyu işıqı optik internet xətti kombi xətti cəkilib
Sənəd bələdiyyə sənədidir
Qiymət 76000
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 01.08.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 3 otaq

TƏCİLİ SATILIR PAKET KUPÇA MEHDİABAD qəsəbəsində yerləşən, ipotekaya yararlı, SUPER TƏMİRLİ həyət evi satışa çıxarıldı! 3 geniş və işıqlı otaq 8 daş kürsülü qoşa daşlı 115kv keyfiyyətli tikili 2 sot torpaq

130 000 Azn
Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 4 otaq

Torpağın çıxarışı var.4 otaq , ev yarı tikilidi.giymetde endirim olunacaq.

53 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 4 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 4 otaq

Həzi Aslanov qəsəbəsi Asiman Restoranın arxasında yerləşən 2.5 sot torpaq sahəsində Həyət evi satılır. 4 otaqlı evin ümumi sahəsi 150 kv.m-dir.ev haqqında məlumat : 1 lodji, 1- eyvan, 1 mərtəbəli zirzəmisi var.

250 000 Azn
Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 3 otaq

Abseron rayonu Mehdiabad Qesebesinde dayanacağa yaxın, məhəlləsi asvaltli və işıqlı olan Paket Kupçali 1.4 sot sahədə tikilən altı qaracli 3 otaqlı tam təmirli həyət evi satılır. Evin istilik sistemi kombidir. Su, qaz,