ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 160 m²

Elan nömrəsi: 733598
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
160 m²
Qiymət
100 000 Azn
625 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa-Savalanda 3 otaqlı ev satılır
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Maştağa-Savalanda yerləşən 4 sot torpaq sahəsi üzərində tikilmiş, ümumi tikili sahəsi 160 kv/metr olan, 3 otaqlı təmirli 1 mərtəbəli Həyət Evi Satılır.
Ev: dəhliz, studio-mətbəx, 2 yataq otağı və sanitar qovşaqdan ibarətdir.
Evin istilik sistemi kombidir.
Bütün kommunalları qaydasındadır (qaz, su, işıq, optik internet).
Həyətində besetka, əlavə 1 otaq, sanitar qovşaq var.
Sənəd: Paket Kupça
Qiymət: 100.000 AZN.
Elan kodu: V-00283
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 11.01.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa_Buzovna yolunda, əsas yoldan 500 metr məsafədə, 2 sot torpaq sahəsi üzərində ümümi tikili sahəsi 90 kv/m olan təmirsiz 3 otaq, mətbəxt və sanuzeldən ibarət həyət evi satılır.

31 500 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 8 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 8 otaq

Zabrat–Məhəmmədi yolunun düz üstündə yerləşən, 3 sot torpaq sahəsində inşa olunmuş 2 mərtəbəli, ümumi sahəsi 320 kv.m olan 8 otaqlı geniş və rahat həyət evi satılır. Evin 4 otağı təmir olunub, digər 4 otağı isə

176 000 Azn
Abşeron rayonu , Görədil qəs., 5 otaq

Abşeron rayonu , Görədil qəs., 5 otaq

Göradil Bağları, 8sotda 5otağ əsas yoldan 800metr içəri. Paket Kupça, Sənədləri qaydasındadır. Ev tam təmirlidir. 2mərtəbəlidir. Hər mərtəbədə sanuzel var. Əlavə həyətdədə sanuzel var. Zirzəmisidə var. Evdə qaz su işğ