ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 50 m²

Elan nömrəsi: 784114
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
50 m²
Qiymət
139 000 Azn
2780 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Həzi Aslanov qəsəbəsi Xətai metrosu
Məhəmməd Hadi küçəsində mənzil 2-ci kvadratlar
Ümumi məlumat
KUPÇALI! İPOTEKAYA YARARLI! METRONUN YANI Xətai rayonu Məhəmməd Hadi küçəsində mənzil 2-ci kvadratlarda mənzil satışa çıxarılmışdır. Mənzil 50.3 kvm sahəli, qanuni 2 otaqdır və 9 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsindədir. Istilik mərkəzidir , qaz su işıq daimidir. Layihəsi KİYEVDİR. Hezi Aslanov metrosuna piyada 2-3 dəq. məsafəsə yerləşir.Orta blokdur , abad məhlədir hər cür əlverişli şəraiti var. Hamam-tualeti təmir olunub.1 balkonu vardır. Mənzilə baxılannan sonra qiymətdə razılaşmaq olar
Şirkətin xidmət haqqı 1% təşkil edir.
Mehman Suleymanov (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102347XXXnömrəni göstər

Tarix: 13.03.2026

servis.az

Köhnə tikili elanları

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 2 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 2 otaq

.Təcili.Yasamal rayonu Abbas Mirzə Şərifzadə (Saf su ilə üzbəüz ) kücəsində 9\8-ci mərtəbəsində 2 otaqlı ümumi sahəsi 65kv olan orta təmirli mənzil Təcili satılır .İstilik sistemi kombi-dir.Qaz Su İşıq daimidir.Əlavə

158 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 4 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 4 otaq

TƏCİLİ SATILIR! Qara Qarayev qəsəbəsində, Ayla Şadlıq Sarayının yaxınlığında, metroya piyada cəmi 5-10 dəqiqəlik məsafədə yerləşən geniş və komfortlu 4 otaqlı mənzil satılır. Mənzil köhnə tikili binanın 5-ci

244 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Bileceri qesebesi Yahya Huseynov kucesinde 5 mertebeli Dash binanin 1 ci mertebesinde 3 otaqli ipotekaya yararli 72 kvm bina evi satilir.Binada mərkəzi istilik sistemi.Real alıcıya endirim olunacaq. Qiymet 143 000 AZN