ev temiri

Xətai rayonunda 6 otaqlı Obyekt Satılır, 250 m²

Elan nömrəsi: 739363
Əmlakın növü
Otaq sayı
6
Sahə
250 m²
Qiymət
600 000 Azn
2400 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Köhnə Günəşli qəsəbəsi
Mehmandarov kuc
Ümumi məlumat
Kohne Gunesli qes. Mehmandarov kuc. 2 Mərtəbəli Vitraj Şüşəli Obyekt satılır. Sənəd= Kupça. Umumi sahe= 250 kv. Obyekt Yol kenarin da yerlesir. Aylıq Obyektin İcarə haqqı= 2400 AZN. Qiymətin də Endirim olacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Obyektlərimiz var.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 06.02.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Səbail rayonu , İçəri Şəhər m., 18 otaq

Səbail rayonu , İçəri Şəhər m., 18 otaq

İçəri Şəhərdə nadir tapılan PREMIUM KOMMERSİYA OBYEKTİ! Şəhərin ən prestijli və yüksək dəyərli lokasiyasında — İçəri Şəhər metro çıxışı və Axundov bağının tam yanında, birbaşa əsas yola baxan vitrinli (vitar) 2

10 000 000 Azn
Binəqədi rayonu , 4-cü mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 4-cü mikrorayon qəs., 2 otaq

Obyekt Satilir 80 m², Baki şəhəri, Memar Əcəmi m.Nəsimi rayonu, H.Seyidzadə küçəsi ( 4-cü mikrorayon dairəsindən Tərlan Şadlıq Sarayına ( Omidə ) qalxan yolda sağda obyektlər olan sırada ) 5 Mərtəbəli binanın 1-ci

280 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 20 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 20 otaq

Obyekt+Villa satılır 5 mərtəbə 700 kv və 2.2 sotda Razin qəsəbəsində yerləşir-xüsusi müliyyət altı və üstü zirzəmi və 1-ci mərtəbə Obyektdir 3.500 azn icarədə 2, 3 və Mansard yaşayış sahəsidir 1.1 milyon manat

1 100 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

TECILI.! Hezi Aslanov m/st yaxinliqinda Nargileye geden yolun ustunde 9 mertebeli binanin altinda ZIRZEMI tipli hal hazirda 900 AZN-e ICAREDE olan kafe satilir obyekt metbex sanuzel kicik ve boyuk zaldan ibaretdir