ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 105 m²

Elan nömrəsi: 654346
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
105 m²
Qiymət
149 900 Azn
1427 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu 20 Yanvar metrosu
Moskva prospekti
Ümumi məlumat
20 yanvar metrosu, SEHERE MENZERESI OLAN Main kompleksinde 23-un 3-u, 3 otaqli , 2 yataq.1 zal+studio. 105 kv, menzil satilir.Menzilin dehlizi ve hamami, isti doweme keramoqranit.Super temir!!KOMPLEKSE CIXARIWI VERILIB, bu menzillerede tezlikle verilecek!!Kompleksin yer alti ve yer ustu dayanagaqi var, kompleksde baxca ve diqer obyektler var! !Qiymeti 149900 AZN
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Elsad (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 12.02.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Səbail rayonu , Badamdar qəs., 2 otaq

Səbail rayonu , Badamdar qəs., 2 otaq

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: Badamdar, Caspian Hospitalın yanında yerləşir. - Otaq sayı: 2 - Sahəsi: 98 m2 - Mərtəbə: 13/11 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Şəxsi istifadə üçün keyfiyyətli

250 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

8 Noyabr prospekt. Premium Binada 3 otaq Temirsiz Menzil satilir. 19 Mertebenin 12 ci mertebesi. Sahe=125 kv. Binada 3 Sürətli lift həmçinin 3 Mərtəbə Yeraltı Parking mövcuddur. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı

270 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 1 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 1 otaq

• Masazır qəsəbəsi Yeni Bakı yaşayış kompleksi • 7 mərtəbəli bina 1-ci mərtəbə • 45kv Əlavə 30 kv teras təmirsiz obyekt • Sənəd KUPÇA • Kod: 3707 • Binada bütün lazimi komunal xidmətlər mövcuddur • Yaxınlıqda orta

58 500 Azn
Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq