ev temiri

Nəsimi rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 234 m²

Elan nömrəsi: 785440
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
234 m²
Qiymət
649 000 Azn
2773 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu
N.yusifbəyli kuc
Ümumi məlumat
Nəsimi rayonu, "Bakı Sağlamlıq Mərkəzi"nin yaxınlığında, Azadlıq prospektində yerləşən
6 mərtəbəli yeni tikili binanın 3-cü mərtəbəsində
4 otaqlı mənzil satılır.
Mənzilin ümumi sahəsi 234 kv.m-dir.
Mənzil təmirsizdir, pod mayak.
Mənzilin qazı var, sənəd müqavilədir.
Binanın geniş mühafizə olunan həyəti, sürətli liftləri, parkinqi və s var.
_______________________________________________

Насиминский район, проспект Азадлыг, не далеко от больницы , "Bakı Sağlamlıq Mərkəzi"
6-и этажный новостройка 3-й этаж.
Продается 4-х комнатная квартира
Площадь дома 234 кв.м.
Квартира без ремонта, под маяк.
В доме есть газ, документ договор.
В здание имеется скоростные лифты, охраняемая территория, паркинг.
Best House (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0556178XXXnömrəni göstər

Tarix: 28.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 2 otaq

Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 2 otaq

Qara Qarayev m/s yanı 3-4 dəqiqəlik məsafədə 16 mərtəbəli binanın 11ci mərtəbəsində sahəsi 40m2 olan 1 otaq 2 otağa düzəlmiş super təmirli mənzil Əşya və Texnikalarla biryerdə satılır. Mənzil yeni təmir olunub, təmir

161 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Menzil ewyali satilir.Yeni temir olunub temirden sonra menzilde yawayiw olmayib.Qaz su iwiq fasilesizdi istilik sistemi kombi.Sened muqaviledi.Qara Qarayev metrosunun yani

255 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 2 otaq