ev temiri

Sabunçu rayonunda 5 otaqlı Villa Satılır, 375 m²

Elan nömrəsi: 734242
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
375 m²
Qiymət
280 000 Azn
746 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Nardaran qəsəbəsi
Nardaran qes
Ümumi məlumat
EKSKLYUZIV!!
Nardaran – Seabreezе yaninda 5 sot erazide, deniz menzereli, 2 mertebeli + terass, monolit, umumi sahesi 375 kv m olan bag evi satilir. 5 otaq, qaz, su, ishiq cekilib, 2 mertebeden ve terasdan denize gozel menzere, hovuzu qazilib, darvaza pultla idare olunur. Butun senedler qaydasindadir torpagin ve evin CIXARISHI var.

ЭКСКЛЮЗИВ!!
Нардараном рядом с Seabreezе на 5 сотках продается 2-х этажная + терраса дача обшей площадью 375 кв м, . 5 комнат, газ, вода, электричество проведены, со второго этажа и террасы прекрасный вид на море, место для бассейн вырыт, ворота управляются с пульта. Все документы в порядке, имеется ЧЫХАРЫШ на земля и дом.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 15.01.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , 3 otaq

Abşeron rayonu , 3 otaq

MÖHTƏŞƏM FÜRSƏT ! TƏCİLİ SATILIR! SƏNƏD PAKET KUPÇADIR ! Abşeron rayonu Məmmədli qəsəbəsi Mikayıl Azaflı küçəsi 2 sotun içində yerdən 8 daş kürsülü, qoşa daş, 3 otaqlı yeni və tam təmirli, geniş və komfortlu həyət evi

124 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 5 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 5 otaq

68 000 Manata 5-Otaqlı 120 Kv 2 - Mertebelı Super Temırlı Heyet Evı Satılır.Ev 569 - Saylı Marsuruta 50 - Metr Mesafede Yerlesır.Sened Paket KUPCADIR.IPOTEKAYA Yararlı Evdır.Yasayısa Tam Hazırdır.

68 000 Azn
Nizami rayonu , NZS qəs., 7 otaq

Nizami rayonu , NZS qəs., 7 otaq

NZS qəsəbəsində, 7.5 sot torpaq sahəsində 7 otaqlı, 250 m² həyət evi satılır. Ev iki mərtəbəli tikilib və bir hissəsi betonla möhkəmləndirilib. Həyətdə sanuzel, bar verən meyvə və dekorativ ağaclar, kamera sistemi və