ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Torpaq Satılır, 9 sot

Elan nömrəsi: 744622
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
9 sot
Qiymət
58 500 Azn
6500 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Nardaran qəsəbəsi
Nardaran Qəs,landau School İlə Üzbəüz. Sea Breeze"
Ümumi məlumat
LANDAU SCHOOL İLƏ ÜZBƏÜZ.
HÜNDÜR YERDƏ YERLƏŞƏN Ekoloji cəhətdən təmiz havaya
malik olan
və istirahət zonalarından biri olan,
NARDARAN qəsəbəsi LƏHİŞ BAĞLARI "SEA BREEZE"
istirahət zonasının yaxınlığında
9 SOT TORPAQ sahəsi satılır. 1 sot – 6.500 Azn.
Qaz, su xətti, işıq, internet fasiləsizdir. Torpağın bütün sənədləri qaydasındadır. Dalanların bir çoxunda hər sotda torpağlarımız mövcuddur.
Torpağlar şəxsidir.
--
НАПРОТИВ LANDAU SCHOOL
В поселке НАРДАРАН ЛЯИШ БАГЛАРЫ
не далеко от зоны отдыха "SEA BREEZE"
Продается земельный участок - 9 сот.
Участок расположен на возвышенности.
Подведены все линии коммуникаций - бесперебойная подача: газа, электричества, воды, интернета. 1 Сот- 6.500 азн.
Все документы в порядке имеется КУПЧАЯ
На продаже есть и другие земли в различных даланах и сотках.
Я собственник
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 17.03.2025

servis.az

Torpaq elanları

Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 8 sot

Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 8 sot

В Мярдяканах около санатория Ласточка продается земельный участок 8 соток ( Квадратное расположение участка ) , с выходом на широкую 2 х полосную улицу .!Внимание-эти фотографии не соответствуют данному земельному

225 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 11 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 11 otaq

20 yanvar metro stansiyasının yaxınlığında yerləşən ərazidə (onkoloji xəstəxanasının yanında) 5.14 sot çıxarışlı xüsusi mülkiyyət, abyekt üçün yararlı torpaq sahəsi təcili olaraq satılır. Hal hazırda həyətdə yaşayış

500 000 Azn
Sabunçu rayonu , Kürdəxanı qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Kürdəxanı qəs., 2 otaq

ÇOX TƏCİLİ SATILIR! REAL QİYMƏTİNDƏN UCUZ! Yerləşdiyi yer: Sabunçu rayonu, Kürdəxanı qəsəbəsi, Dadaş Vasif küçəsi 102 Ümumi sahə: 12 sot Sənəd vəziyyəti: Layihə (MMC sənədi) Təsvir: Kürdəxanı qəsəbəsinin sakit,

34 800 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 7 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 7 otaq

8 km.bazarının arxasında yerləşən Bizim marketin yaxınlığında yerləşən Elşən Süleymanov küçəsində (abyektlər olan intensiv hərəkətli yolun kənarında)4 sot torpaq sahəsi təcili olaraq dəyərindən aşağı qiymətə satılır.