ev temiri

Sabunçu rayonunda 1 otaqlı Yeni tikili Satılır, 57 m²

Elan nömrəsi: 741054
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
57 m²
Qiymət
168 000 Azn
2947 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Nardaran qəsəbəsi
Nardaran Seabreeze
Ümumi məlumat
Sea Breeze Park Residence (3)
~ ~ ~ ~
"Park Residences III "
~~~
Mərtəbə-1/9
Otaq sayı-1
Ümumi sahə-57.9 + 20 kv terras
~~~~~
- Luna park.
- 4 fərdi hovuz.
- Akvapark.
- Landau məktəb.

Yatırım üçün ideal təklifdir.
Xidmət Haqqı 1-% təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 17.02.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8ci mərtəbəsində sahəsi 64kv olan 1 otaqdan 2yə düzəlmə tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır

42 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

QAZLI BINA.TAM EWYALI.Masazirda duz golunun yaninda inwa edilmiw RAHAT NEFES yawayiw kompleksinde 8 mertebeli binanin 4cu mertebesinde sahesi 44kv olan 2 otaqa duzeldilmiw menzil butun ewyalari ile birlikde satilir.qaz

71 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

QANUNİ 3 OTAQLI+KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ+ƏŞYALI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR ! MİDA YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ ! - Yasamal rayonu, 3 saylı Asan Xidmət və Zefir Mall-ın yaxınlığı - 3 otaq(qanuni) -

218 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabuncu r-n., Koroglu Metronun yaxininda Bakixanov Rezidencin binasinda 14/11 mertebesinde, sahesi 72 kv.m. istilik sistemi lombi (isti pol) super temirli 2 otagli menzil satilir. Senedi-Cixariw. Butun infrastruktur