ev temiri

Nərimanov rayonunda 4 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 115 m²

Elan nömrəsi: 739113
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
115 m²
Qiymət
220 000 Azn
1913 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Nazim Hacıyev küçəsi
Ümumi məlumat
Təcili satılır Nərimanovda !!

Leninqrad daş bina, skvaznoy, təmirli və əşyalı
Kupça var. İpotekaya yararlıdı.
Nərimanov ray., Metroparkın arxasında.
5/5
115 kvm
4 otaq (3 yataq, 1 zal, 1 mətbəx və 2 sanuzel, balkon)

Şirkət haqqı 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 04.02.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Tecili satilir.Neftciler naxcivanski kuc, 210, 220 sayli mektebe yaxin 5/2-i orta blok 1 otaqli menzil satilir.evde 350 manata kirekes qalir.qaz su, isiq daimidir.istilik sistemi merkezidir.qeydiyyatda hec kes yoxdur.

108 000 Azn
Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 2 otaq

2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Xətai rayonu.Köhnə Günəşli qəsəbəsində Leninqrad proeykt 9 mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv.m olan qanuni 2 otaqlı orta təmirli mənzil satışa çıxardılır.Mənzildə qaz, su,

130 000 Azn
Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

TELESIN. TAM ISHIQLI MENZIL, PADVALI QUP-QURU. AZADLIQ HEQIQETENDE EN GOZEL YERINDE SUPER TEKLIF. BU FURSETI QACIRMAYIN. OTAQLARI COX GENISHDIR. AZADLIQ PROSPEKTI, PRINS SHADLIQ SARAYADA YAXINDIR. KUPCALİ. 8-Cİ MKR. 5

175 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Xalqlar dostlugunun cixiwinda yerlewir abad mehlede metroya 1 deygelik mesefade. 2 BALKON BIRLEWDIRILIB BIRI QONAQ OTAQINA 1 DENESI METBEXTE 1 BAGLI BALKON QALIB YATAQ OTAQINDAN CIXIWI VAR.oRTA TEMIRLIDI.LIFTI DAIMA