ev temiri

Sabunçu rayonunda 1 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 35 m²

Elan nömrəsi: 681656
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
35 m²
Qiymət
90 000 Azn
2571 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Nazim ismayilov
Ümumi məlumat
Bakıxanovda 271 nömrəli məktəbin yaxınlıqında 1/9 mertebesinde yeni Moskva layihəli orta təmirli menzil satılır bir otaqdan ikiye düzəlib senet KUPCA real alıcılar elaqe saxlasinlar
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Eldar
Bakı şəhəri

Tarix: 19.05.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 2 otaq

Bineqedi rayonu Zahid Qemberov kucesinde 3mertebeli binanin 1 ci mertebesinde 2 otaqli menzil satilir.Proyekt Stalinkadi.Sade temirlidir.39kvadratdir.Balkonu var.Istilik merkezlewdirilmisdir.Yaxinliqinda mekteb, baxca,

120 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsində, mərkəzdə, xəyal bazarına yaxin, məktəbə yaxin üc mərtəbəli bina evinin ikinci mərtəbəsində 2 otaqli 1 kuxnadan ibarət orta təmirli mənzil satilir.Mənzil 41 kvadrat metrlik mənzildir

40 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Əhmədli qəs. Seyid Əzim Şirvani küç. Yeni Təmir 3 otaqlı Mənzil satılır. Kiyev Layihədir. 9 Mərtəbənin 6 cı mərtəbəsi. Orta blokda yerləşir. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.

205 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Satılır — 2 otaqlı mənzil | Atatürk parkı yaxınlığı | Kupçalı Atatürk parkı yaxınlığında və Gənclik metrosundan 10 dəqiqəlik məsafədə yerləşən, Leninqrad layihəli 2 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil 9 mərtəbəli