ev temiri

Nərimanov rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 154 m²

Elan nömrəsi: 732728
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
154 m²
Qiymət
270 000 Azn
1753 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Nəriman Nərimanov metrosu Əliyar Əliyev küç
Ümumi məlumat
CIXARISLI ( KUPCALI ) - 4 otaq PODMAYAK COX TECILI SATILIR. Nerimanovda , KOSMOS restorani ve BAGIROV korpusunun yani , 4 otaq ( qanuni ) PODMAYAK menzil satilir. Binanin heyeti , yeralti qaraji , QAZ + Kupca ( CIXARIS ) var. Bina nerimanovda kohne BTİ nin yaninda yerlewir. Sahesi - 153 kv.m.
XIDMET HAQQI ALICI terefden MENZILIN UMUMI DEYERININ 1 %
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Sarxan (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 07.01.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Görədil qəs., 5 otaq

Abşeron rayonu , Görədil qəs., 5 otaq

Dənizə 100 m məsafədə, 194 kv 2 mənzilin birləşməsi, bölüb 87kv, 107kv kimidə verə bilərik. İşin 70-75 % görülüb. Real alıcıya endirimde olar.

180 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Əhmədli metrosuna 5-6 dəqiqə Qaçaq Nəbi küçəsində 261 saylı litseyin yanında ŞƏHƏRƏ gözəl mənzərəli 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində, sahəsi 100 kv.m. olan 2 otaqlı mənzil satılır. Su-qaz-işıq daimidir .

215 000 Azn
Nəsimi rayonu , 3 otaq

Nəsimi rayonu , 3 otaq

Nəsimi rayonu 20 yanvar metrosuna yaxın Alı Mustafayev küç.3 ot 91 kvm.12/13 də təmirli əşyalı kupçalı mənzil satılır.Binanın altında KFC, Pizza Hut, Azza və s.obyektlər var.Qiyməti 280000 azn ofis 1%

280 000 Azn
Nərimanov rayonu , 3 otaq

Nərimanov rayonu , 3 otaq

3 otaq 117 kv ( mebelli ) . Nerimanov rayonu - Ankara liseyi, Canaq Qala restorani, Nerimanov mehkemesi, Su Sonasi wadliq sarayin yani . Temiri cox gozel ( yawayiw olmayib ) . 8/17 ci mertebesi . Qiymet 449000 azn