ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 45 m²

Elan nömrəsi: 780868
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
45 m²
Qiymət
125 500 Azn
2788 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Böyükşor qəsəbəsi Nəriman Nərimanov metrosu
Nəriman Nərimanov metrosu yaxınlığı
Ümumi məlumat
Mənzil Metropark ticarət mərkəzinin qarşısında, metroya piyada cəmi 2 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. Leninqrad tipli, köhnə yataqxana layihəli binadır. 9 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşən mənzilin sahəsi 45 m²-dir və 3 otaqlıdır.
Bina tam təmir olunub, 2 yeni lift quraşdırılıb. Mənzil yeni təmirdən çıxıb, yaşayış olmayıb. Geniş dəhlizi var, hər mərtəbədə 6 mənzil yerləşir. Bina sakit və səliqəlidir.
Qaz yoxdur, istilik sistemi dövlət xətti ilə mərkəzidir. Çıxarış (kupça) mövcuddur, ipotekaya yararlıdır. Uçotda heç kim yoxdur — al, gir yaşa. Bütün sənədlər tam qaydasındadır.
Yerləşmə baxımından çox əlverişlidir. Asanlıqla 600 AZN-ə kirayə vermək mümkündür. Gələcəkdə söküntü planı nəzərdə tutulduğuna görə, investisiya üçün də əla təklifdir. Təcili satış olduğu üçün bu qiymətə qoyulub, real alıcıya endirim mümkündür. KOD:3029
Əlaqə: 0 7 0 9 7 7 0 1 0 4 (Zəng və WhatsApp aktivdir)
Tapemlak-az (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0772551XXXnömrəni göstər

Tarix: 11.02.2026

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Neftciler naxcivanski kuc, 210 sayli mektebe yaxin 5/2-i orta blok 1 otaqli esyali menzil satilir.qaz su, isiq daimidir.istilik sistemi merkezidir.qeydiyyatda hec kes yodur.0fis 1%

108 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq