ev temiri

Nərimanov rayonunda 1 otaqlı Yeni tikili Satılır, 44 m²

Elan nömrəsi: 697730
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
44 m²
Qiymət
100 000 Azn
2272 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Nərimanov rayonu, Əliyar Əliyev Küçəsi 1234
Ümumi məlumat
TƏCİLİ SATILIR!!
Nərimanov rayonu, Əliyar Əliyev küçəsində yerləşən yeni tikili 17 mərtəbəli Seven Star yaşayış kompleksinin 3-cü mərtəbəsində, ümumi sahəsi 44 kv/m olan, 1 otaqlı təmirsiz mənzil satılır.Qaz, su, işıq daimidir. Sənəd müqavilədir. Kompleks yerləşmə yeri olaraq çox ideal ərazidə yerləşir. Nərimanov metrosuna piyada məsafəsi 5-6 dəqiqədir. Bina bütün infrastrukturlara yaxındır. Xidmət haqqı 1% təşkil edir. Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 25.07.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

SATILIR - İPOTEKAYA YARALI - - Ünvan: Nizami r-n, Elşən Süleymanov küçəsi., - Neftçilər və Xalqlar dostluğu metrolarına yaxın, - Məlhəm Hospital və yeni açılmış Podium Mallun yaxınlığında. - Mənzil hazırda 7%-lik dövlət

159 000 Azn
Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 2 otaq

Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 2 otaq

PREMİUM TƏMİR.! METROYA 5 DƏQİQƏ.! TƏCİLİ SATILIR.! Bakı ş., Nizami r., Qara Qarayev metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə, Sevinc mall-un yanında yerləşən Orbita MTK-da yeni tikili 12 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində,

285 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu Yeni Yasamal Qesebesinde Esed Ehmedov kucesinde Albali usaq baxcasinin yaxinliginda yeni insa olunmus binanin 4 cu mertebesinde umumi sahesi 98 kv olan qanuni 2 otaqli menzil satilir menzilin senedi