ev temiri

Nizami rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 139 m²

Elan nömrəsi: 668265
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
139 m²
Qiymət
220 000 Azn
1582 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Neftçilər metrosu
Nizami rayonu , 8-ci km
Ümumi məlumat
NİZAMİ RAYONU, 8-Cİ KİLOMETR QƏSƏBƏSİNDƏ KVADRATINA GÖRƏ ÇOX UCUZ QİYMƏTƏ MƏNZİL SATIŞA ÇIXARILDI.
• Yeni tikili 12 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində yerləşir.
• Ümumi sahəsi 139.5m² ( Kupçada 120m²) olan qanuni 3otaqlı mənzildir.
• Mənzil orta blokdu, 1 böyük və 1 kiçik açıq eyvanlar, sanitar qovşaqları ayrıdı.
• Qaz , su və işıq daimidir, istilik sistemi kombidir.
• Yaxınlığında Məktəb, Baxça, Supermarketlər, Aptek və yaşayış üçün bütün infrastruktur obyektləri var.
• Sənəd – Çıxarış(kupça) var. Mənzil həm nağd, həm də ipoteka şərtləri ilə təklif olunur.
• Şirkətin xidmət haqqısı - 1% təşkil edir (xidmət haqqına alqı-satqı prosesi zamanı bütün hüquqi xidmətlər daxildir).
• 7/24 aktiv – Whatsapp xidməti.

Ev kirayə icarə kirayə evlər yeni tikili aylıq verilir, krayə ev kraye kirayə ucuz evler ucuz mənzillər menziller köhnə tikili menzil daşınmaz əmlak saray əmlak group otaq karidor salon mətbəx kuxna kukna esyalı əşyali əşyalı spalni zal bina evi həyət evi villa bağ evi ucuz ev çıxarış kupçalı kupca kupçalı ipoteka ipateka hipoteka hipateka kredit kridid kredit kiridit yeni elenlar tezə evlər , təzə bina evi 2024 yeni ev elani kredid kridet metro metroya yaxın dayanacaq ev sahibi mülkiyyətçi sahə endirim obyekt abyekt abiyekt arenda ofis moyka torpaq sot torpağ iaşə iyaşə qeyri yaşayış obyektləri, fərdi yaşayış evləri qaraj , prospekt praspekt küçə kucə yelçəkən balkon Bakı şəhəri Yeni Yasamal Yasamal Binəqədi Xırdalan Sumqayıt Abşeron Masazır Bayıl İçəri şəhər Tarqovu Xətai Həzi Aslanov Əhmədli Koroğlu Nizami Nərimanov Neapol Gençlik parkı Qaraçuxur Yeni günəşli Hövsan Mida Suraxanı Köhnə Günəşli 28may metro Sahil, Səbail , Qaradağ Lökbatan Xəzər rayonu Xəzər Sabunçu rayonu Zabrat Bakıxanov Maştağa Ramana yeni Ramana Binə Mərdəkan Şüvəlan Buzovna Şağan Qara Qarayev Neftçilər 8km Xalqlar dostluğu İnşaatçılar Memar Əcəmi Azadlıq prospekti Rəsulzadə qəsəbəsi Zabitlar parkı NZS Keşlə Ulduz Asan xidmət Saray MTK şirkət və.s, Melisa park, Melisa Re