ev temiri

Nizami rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 73 m²

Elan nömrəsi: 672313
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
73 m²
Qiymət
166 000 Azn
2273 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Neftçilər metrosu
Nizami rayonu Rüstəm Rüstəmov küçəsi, Park City Premium yaşayış kompleksi
Ümumi məlumat
Nizami rayonu Rüstəm Rüstəmov küçəsi, Park City Premium yaşayış kompleksi (Neftçilər metrosunun yaxınlığı) yeni tikili 18 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində sahəsi 73m² olan 2 otaqlı tam təmirli əşyalı mənzil satılır. Mənzil 1 otağdan 2 otağa düzəlmədir. Qaz su işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir (Koridor, mətbəx, sanuzel və eyvan isti poldur) Ətrafda hər növ iaşə obyektləri mövcuddur. Sənəd müqavilədir. Yaxın aylarda kupça veriləcək. Mənzilin satış qiyməti 166.000 manatdır. Şirkətin ofis haqqı 1% təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 15.04.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Qaraçuxur qəsəbəsi. "Neftçilər" parkının yanında. 24 və 20 nömrəli avtobusların son dayanacağında, (yaxınlıqdan 81, 103, 208, 209 nömrəli avtobuslar işləyir) 10 mərtəbəli yeni tikili binanın 6-cı mərtəbəsi.

135 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal Rayonu Qanli gol etarfinda yeni salinmis Kristal abseronun park yasamal Lahiyyesinde Yeni Salinmis kompleksde yeni tikili 14 mertebeli binanin 12 cu mertebesinde umumi sahesi 121 kv olan qanuni 4 otaqli tam

393 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 3 otaq

*Nərimanov metro stansiyası yaxınlığında yeni tikili binada mənzil satışa təqdim olunur.* Mənzil 16 mərtəbəli binanın *11-ci mərtəbəsində* yerləşir. Ümumi sahəsi *116 m²*-dir. Mənzil *3 otaqdan* ibarətdir və rahat