ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 740521
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
60 m²
Qiymət
95 000 Azn
1583 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Həzi Aslanov qəsəbəsi Həzi Aslanov metrosu
Polad Həşimov küçəsi
Ümumi məlumat
Xətai rayonu.Polad Həşimov küçəsi. 11 yerləşən ..5 mertebenin 3 mertebesi stalinka menzil deniz menzeresi.2 balkonlu.. Polad Həşimov parkı.. ətrafda məktəb uşaq bağçası. Ali hərbi məktəb. İşıq su daimi. Real alıcıyla razılaşmaq olar sənədlər qaydasında.

Qiymət:95000
Xidmət haqqı:1%təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 13.02.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 2 otaq

Öz evimdi—Bina Həzi Aslanov. M.— Gəncə. pr. — Xəzər dairəsində yerlışir. Lelinqrad laihə. Orta təmir. 2- otağa düzəlib. 5/3- cü mərtəbəsi. Pəncərə 257- saylı məktəbə baxır. Tam yol kənarı. Bütün kamunallar daimi.

112 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

- Satış: Köhnə tikili - Ünvan: Musabəyov parkının yanı, Elmlər Akademiyası m/s yaxındır. - Otaq sayı: 3 - Sahəsi: 65 m2 - Mərtəbə: 5/3 - Sənədi: Çıxarış - Təsviri: Tam təmirli yelçəkən mənzildir. Qaz su daimidir,

188 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Bileceri qesebesi Yahya huseyinov kucesinde 297 N mekdebin yaxinliginda 5 mertebeli binanin 5 ci mertebesi 3 otaq 65 kvm Qiymet =135 000 AZN

135 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Şəhərin elit yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st yaxınlığında, Azərbaycan Nəşriyyatı ilə üzbəüz minsk proyektli, otaqlar ayrı, mərkəzi istilik sistemi, 60 kv.m 2 otaqlı mənzil əşyalarıyla birlikdə satılır. Binanın