ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 115 m²

Elan nömrəsi: 780597
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
115 m²
Qiymət
345 000 Azn
3000 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu
Qarabag kuc
Ümumi məlumat
Qaz və kupça ilə təchiz olunmuş yeni tikili.
Nərimanov rayonu, Təhsil Nazirliyinin və Şərq bazarının yaxınlığında yerləşən
16 mərtəbəli yeni tikili binanın 6-cı mərtəbəsində
3 otaqlı mənzil satılır.
Mənzilin ümumi sahəsi 115v.m-dir.
Mənzil təmirsizdir, pod mayak.
Binanın mühafizə olunan həyəti, yeraltı parkinqi və s var.
_________________________________________________________________ ______

Новостройка с газом и купчей!!
Наримановский район, по близости министерство образование и Шарг базара,
16-и этажный новостройка 6-й этаж.
Продаётся 3-х комнатная квартира.
Площадь дома 115 кв.м,
Квартира без ремонта, под маяк.
Охраняемый территория, подземный гараж.
Best House (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0556178XXXnömrəni göstər

Tarix: 09.02.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 1 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 1 otaq

Masazirda duz golunun yaninda inwa edilmiw MODERN SITI yawayiw kompleksinde 9 mertebeli binanin 2ci mertebesinde sahesi 50kv olan 1 otaqli menzil satilir.2 otaga asanliqla bolmek olur.qaz lift var, su fasilesizdir

57 500 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Masazir qəsəbəsi RAHAT NEFES yaşayiş kompleksinde, 8/2-də. 41kv.m. 2otaq tam temirli menzil satilir. Su, işıq, qaz, Lifti var. ƏŞYALAR qalacaq. (ELEKTRON xaric) Qiymət. 68000₼.

68 000 Azn
Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 4 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 4 otaq