ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 730669
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
60 m²
Qiymət
75 000 Azn
1250 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Sabuncu r-n.,Bakixanov ges
Ümumi məlumat
Bakixanov ges., Ceyhun Werifov kuc. 1 mertebeli JEK binanin, sahesi 60 kv.m. yaxsi temirli, istilik sistemi kombi 3 otagli menzil satilir. Senedi-Cixariw. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В пос. Бакиханова по улице Джейхуна Шарифова в одноэтажном ЖЭКовском доме, площадью 60 кв.м. с хорошим ремонтом, с отопительной системой комби продается 3 комнатная квартира. Документы- Купчая. Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Aysel x (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 17.02.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 2 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 2 otaq

.Təcili.Yasamal rayonu Zahid Xəlilov kücəsi Elmlər metrosuna yaxın 53 saylı orta məktəbin arxasında 5\5-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 35 kv olan 1 otaqldan 2 otaga düzəlmiş təmirli mənzil əşyalarla birgə Təcili satılır

125 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayon, Yeni Günəşli qəsəbəsi AB massivi qanuni 3 otaqlı Kiev layihəli orta blokda yelçəkən mənzil qismən əşyalı satılır. Sənədi çıxarışdır(Kupça).Bina yerləşmə olaraq məktəbə(275-279) bağçaya və digər iaşə

152 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

* Nizami metrosuna yaxın mənzil Satılır * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : köhnə tikili (xruşofka) * Otaq Sayı : 3 otaqlı * Mərtəbə