ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Həyət evi Satılır, 46 m²

Elan nömrəsi: 744339
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
46 m²
Qiymət
42 500 Azn
923 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Zabrat qəsəbəsi
Sabunçu rayonu, Zabrat qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Zabrat qəsəbəsi. 75 saylı orta məktəbin yaxınlığı, marşrut xəttindən 200 metr məsafədə yerləşən, 1 sot torpaq sahəsi üzərində tikilmiş, ümumi tikili sahəsi 46 kv/metr olan, 2 otaqlı Tam Təmirli Həyət Evi Satılır. İstilik sistemi kombidir, kommunal xətləri var və daimidir. Sənəd: Bələdiyyə. Qiymət: 42.500 AZN. Real alıcıya endirim olacaq.
Elan kodu: N-00151
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Namiq (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 14.03.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Yeni Ramana qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Yeni Ramana qəs., 3 otaq

Yeni Ramana qəsəbəsində 1 sot torpaq sahəsində inşa edilmiş, 1 mərtəbəli, 72 m² yaşayış sahəsi olan 3 otaqlı həyət evi satılır. Ev tam təmirlidir və 1 qonaq otağı, 2 yataq otağı, ayrıca mətbəx və hamam otağından

115 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 5 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 5 otaq

Sabunçu rayonu.Savalan qəsəbəsində, Araz marketə, marşurut xəttinə yaxin 3, 2 sot torpaq sahəsində, 19 daş kürsüdə, alti qarajli, 5 otaqli ev satilir. Əla təmirli 140 kvadratda. Ev geniş işiqlidir. Alt mərtəbəsini

160 000 Azn
Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu Zabrat-Məhəmmədi yolu üstündə yerləşən 2 sot torpaq sahəsində tikilmiş 100 kv.m sahəli 4 otaqlı həyət evi satışa təqdim olunur. Ev avtobus dayanacaqlarına və sürət qatarı stansiyasına yaxın məsafədə