ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 66 m²

Elan nömrəsi: 780748
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
66 m²
Qiymət
33 000 Azn
500 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Saray qəsəbəsi
Saray qəsəbəsi Saray Mtk
Ümumi məlumat
Təcili!!RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR!

Hazır 4% İpoteka ilə!!Abşeron rayon Saray MTK- da 14/13 mərtəbəsində ümumi sahəsi 66 kv.m olan 2 otaq mənzil satılır. Ötürmə aktivdir. Aylıq 428 azn. İlkin ödəniş 33.000.Ətrafinda bütün iaşə obyektləri var. İşıq, Su, Qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Ev 25 illik ipotekadadir, 21 il 7 ayı qalır.
AYLIQ ÖDƏNİŞ 428 AZN
İLKİN ÖDƏNİŞ 33.000 AZN
22 İL 7 AY QALIB
Ofisin xidmət haqqı 1000 azn
Vəfa xanım (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102344XXXnömrəni göstər

Tarix: 10.02.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: Səməd Vurğun küçəsi, 1№li Asan xidmət və Ege Hospitalın yanı. - Otaq sayı: 2 - Sahəsi: 99 m2 - Mərtəbə: 21/15 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Santexnika və

305 000 Azn
Nizami rayonu , Koroğlu m., 2 otaq

Nizami rayonu , Koroğlu m., 2 otaq

Koroğlu metrosunun yaxınlığında, Baku City Residence Olimpik yaşayış kompleksində premium mənzil satışa təqdim olunur.* Mənzil birbaşa ev sahibi tərəfindən satışa çıxarılıb,

365 000 Azn
Səbail rayonu , Badamdar qəs., 3 otaq

Səbail rayonu , Badamdar qəs., 3 otaq

Şəhərin ekoloji cəhətdən təmiz, elit rayonlarından birində, Səbail rayonu, Badamdar qəsəbəsinin mərkəzində, TANINMIŞ TİKİNTİ KOMPANİYASININ İNŞA ETDİYİ QAZLI YENİ TİKİLİDƏ, 2 otaqdan 3 otağa 1-ci işıqla düzəlmiş tam