ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 120 m²

Elan nömrəsi: 734291
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
120 m²
Qiymət
89 000 Azn
741 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Savalan qəs
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, savalan qəsəbəsi, əsas yola Araz marketə yaxin 2 sotda qoşa daşla tikilmiş, əla təmirli 4 otaqli ev satilir. Fundamenti betondur. Kombi sistemi cəkilib. Ümumi sahəsi 120 kv.Sənəd paket kupça. Qiyməti 89.000 Azn.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Ifrat (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 19.03.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN! KUPÇALI! Suraxanı Rayonu, Yeni Günəşli D Massivində, Ümumi Sahəsi 70kv/m olan, 10 Mərtəbəli Binanın 7-ci Mərtəbəsində, 2 Otaqlı Mənzil Satışdadır! Qaz, Su, İşıq daimidir. Su

142 000 Azn
Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 1 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 1 otaq

Salam əleykum. Təcili! Real Söküntü Ərazisidir! Zabitlər parkı ilə übə-üz, Sirkin arxasinda, Apartman tipli 4 mərtəbəli həyət evinin 4-cü mərtəbəsində ümumi 15kv.m sahəsi olan 1 otaqli təmirli ev 38000 manata

38 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

57 000 Manata 3 - Otaqlı 60 Kv 2 - Mertebelı 1- Sot Kupcalı Torpaqda Tıkılmıs Temırlı Heyet Evı Satılır .Ev Masazır Qesebesı 6- Saylı Mektebe Yaxındır. En Hundur Erazıde Yerlesır.ESYALI Satılır.Torpaqın Ve Evın Senedı

57 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Sərdaroğlu marketin yanından təxminən 100 metr içəridə, kanalın düz kənarında yerləşən geniş və rahat həyət evi satışdadır. Ev 8 sot torpaq sahəsində inşa olunub, ümumi sahəsi 200 kv