ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 120 m²

Elan nömrəsi: 712445
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
120 m²
Qiymət
90 000 Azn
750 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
Savalan qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Savalan qəsəbəsində, məktəb və avtobusdan 150 metr məsafədə, kürsülü, cüt daşla inşa edilmiş, KUPÇALI, tam təmirli, 4 otaqlı həyət evi satılır!
Evin də, torpağın da kupçası var.
İstilik sistemi kombi.
Su, qaz, işıq çəkilib, daimidir.
Əlavə məlumat üçün zəng edə bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 03.11.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xəzər rayonu , 3 otaq

Xəzər rayonu , 3 otaq

Binə qəsəbəsi Ülvi şadlıq sarayı yolunda tam təmirli həyət evi satılır. Evin ümumi sahəsi 85 kv.mdır və 3 otaqdan ibarətdir. Tam əşyalı şəkildə satılır(elektronika xaric). Qaz, su , işıq daimidir. Həyətin tameti, rəngi

59 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

K471 Super təmirli Şəxsi tikili Biləcəri 91 yolu 3 otaq yola yaxın olan ev təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar ciraq əmlak kanalına abunə olun bütün vidyalar sizə catsın əgər sizlərin də

74 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 6 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 6 otaq

57 000 Manata 6 Otaqlı 200 Kv 4 - Sot Hasarlı Torpaqda Tıkılmıs Temırlı Yasayıslı Heyet Evlerı Satılr. Bır Heyetde 2 - Eded Evdır.1 - Cı Ev Tam Temırlı Yasayıslı Evdır. 2-Cı Ev Temırsızdır.Evler Masazır Qesebesınde

57 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 6 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 6 otaq

TƏCİLİ BUGÜNƏ SATILMALIDIR Ünvan:Masazır qəsəbəsi(Marşrut evin tam yaxınlığından keçir 3dəqiqəlik məsafə) Ev tam olaraq mərkəzi yolun üzərindədir. Sənəd kupça, ev ümumilikdə 6 otaq(ikinci mərtəbədə 4 otaq birinci