ev temiri

Yasamal rayonunda 5 otaqlı Obyekt Satılır, 67 m²

Elan nömrəsi: 749692
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
67 m²
Qiymət
550 000 Azn
8208 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu İnşaatçılar metrosu
Şərifzadə küç
Ümumi məlumat
Эксклюзив! На пересечении 4-х дорог, по улице Шарифзаде, напротив Мед.Техникума №2, в ряду заселенных новостроек, под 9-ти этажным экспериментальным домом, продается объект общей площадью 67 кв.м.Имеется 2 витрины; одна витрина – 6, 5 м., другая – 2, 5 м.Высота потолков – 5 м.Витрины выходят прямо на центральную улицу Шарифзаде.В данный момент объект находится в долгосрочной аренде.Объект сковзной, имеет черный выход во двор. Очень интенсивный пешеходный и автомобильный трафик. Преимущество: густонаселённый жилой район с высокой проходимостью. Имеются все условия, супер-развитая инфраструктура, идеальный паркинг и т.д. Все документы в порядке, купчая на нежилое помещение.Оплата 1%.

Eksklüziv! 4 yolun kəsişməsində, Şərifzadə küçəsində, 2 №-li Tibb Kollecinin üzbəüzdə, , 9 mərtəbəli eksperimental binanın altında, ümumi sahəsi 67 kv.m. olan obyekt satılır. 2 vitrin var; bir vitrin – 6, 5 m, digəri – 2, 5 m.Tavanların hündürlüyü – 5 m. Vitrinlər birbaşa Şərifzadənin mərkəzi küçəsinə çıxır.Hazırda obyekt uzunmüddətli icarədədir.2000 azn verilib.Obyekt yelçəkəndir, həyətə qara çıxışı var. Çox sıx piyada və avtomobil trafiki. Üstünlük: yüksək trafikə malik sıx məskunlaşmış yaşayış sahəsi. Hər cür şərait, super inkişaf etmiş infrastruktur, ideal parkinq və s.Bütün sənədlər qaydasındadır, qeyri-yaşayış kupçası var.Ödəniş 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Samir (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri