ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 70 m²

Elan nömrəsi: 744261
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
70 m²
Qiymət
127 900 Azn
1827 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Şirvani küç
Ümumi məlumat
İpotekaya yararlı+Kupçalı+ Təmirli qanuni 2 otaqlı mənzil təcili satılır.
Əhmədli m/st piyada 5-6 dəqiqə məsafədə 9-mərtəbəli KİYEV layihəli binanln 2-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 70 kv olan qanuni 2 otaqlı təmirli mənzil satılır.Mənzil cənub küncdə yerləşir.
Binada qaz, su, işıq daimidir.istilik sistemi mərkəzidir.
Sənəd çıxarış.ipoteka ilə ala bilərsiniz.
QEYD: Alıb kirayə vermək üçün ideal variantdır.
Bina infrastruktur baximdan əla yerdədir.
Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ofis haqqı 1% təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 14.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Şəhərin elit yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st yaxınlığında, Azərbaycan Nəşriyyatı ilə üzbəüz minsk proyektli, otaqlar ayrı, mərkəzi istilik sistemi, 60 kv.m 2 otaqlı mənzil əşyalarıyla birlikdə satılır. Binanın

175 000 Azn
Nizami rayonu , Neftçilər m., 3 otaq

Nizami rayonu , Neftçilər m., 3 otaq

QAÇIRILMAZ FÜRSƏT! TAM ƏŞYALI! KÖÇ, YAŞA! Bakı ş., Nizami r., Neftçilər metrosuna 5 dəqiqəlik piyada məsafədə, Nəsimi küçəsində (Bank Respublikanın arxası) yerləşən köhnə tikili 5 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində

180 000 Azn
Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 2 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 2 otaq

.Təcili.Yasamal rayonu Abbas Mirzə Şərifzadə (Saf su ilə üzbəüz ) kücəsində 9\8-ci mərtəbəsində 2 otaqlı ümumi sahəsi 65kv olan orta təmirli mənzil Təcili satılır .İstilik sistemi kombi-dir.Qaz Su İşıq daimidir.Əlavə