ev temiri

Suraxanı rayonunda 2 otaqlı Həyət evi Satılır, 47 m²

Elan nömrəsi: 635370
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
47 m²
Qiymət
40 000 Azn
851 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Zığ qəsəbəsi
Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi Polad Həşimov küç
Ümumi məlumat
Zığ qəsəbəsi Polad Həşimov küçəsi (köhnə Naximov adlanan) ev 5A-da 2 otaqlı, 47 kv metr, təmirli həyət evi satılır.2019-cu ildə tikilib, tam təmirlidir. Istilik, komunal sistemlər tam qaydasındadır.
Heydər Əliyev adına hərbi institutun qarşısından keçən əsas yoldan 150 m məsafədə yerləşir. 51 və 60 nömrəli marşrutun küçənin qarşısından keçir. Yaxınlıqda market, aptek, məktəb, baxça, park var. Sənəd bələdiyyə sənədidir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 05.12.2023

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Nərimanov rayonu , Keşlə qəs., 6 otaq

Nərimanov rayonu , Keşlə qəs., 6 otaq

Salam əleykum. Keşlədə hündür ərazidə və Mərkəzi kanalizasiyanin problem olmadığı yerdə Keşlə məscidinə 5 dəq məsafədə yerləşən 1 maşınlıq həyəti və 2 maşınlıq qarajı olan 3 mərtəbəli 6 otaqlı 270kv.m orta təmirli

275 000 Azn
Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 5 otaq

Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 5 otaq

ÇOX TƏCİLİ SATILIR Qiymət: 227 000 AZN Ofis xidmət haqqı: Nağd dəyərin 1%-i ƏMLAK HAQQINDA Yeni tikilmiş, kupçalı fərdi ev Evin ümumi sahəsi: 167 m² Torpaq sahəsi: 2.2 sot 2-ci mərtəbə tam yaşayışa

227 000 Azn
Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Salam əleykum. Güclü Zəlzələlər Görmüş Möhkəm və Dayaniqli Arxitekturnu Binadan Mənzil Almaq İstəyənlər Fürsəti Qaçırmayın Nizami metrosuna ayaqla 2 dəq, Arxitektur binada 7/6-ci mərtəbəsində yerləşən, yelçəkən 200kv