ev temiri

Nizami rayonunda 4 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 105 m²

Elan nömrəsi: 706692
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
105 m²
Qiymət
200 000 Azn
1904 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Xalqlar Dostluğu metrosu
Xalqlar Dostuluğu metrosunun yaxınlığında
Ümumi məlumat
Leninqrad layihəlidir. Otaqlar geniş və işıqlıdır.Mənzil yaxşı təmirlidir, Dam örtüyü əla təmirlidir. Mətbəx mebeli qiymətə daxildir. Yaxınlığında məktəb və bağça yerləşir. Həyəti genişdir, uşaqlar üçün oyun meydançası var.
Xidmət haqqı 1% təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 04.09.2024

servis.az

Köhnə tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli m., 2 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli m., 2 otaq

Əhmədli metrosuna 3-4 dəqiqə, Bakı k/t üzbə-üz Sarayevo mərkəzi küçədə Mərtəbəsi: 9/6 Otaq sayı: 2 Sahəsi: 60 kv.m İstilik Kombi, s/q isti döşəmə Təmirdən sonra yaşayış olmayıb QEYDİYYATDA HEÇ KİM

198 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Bakixanov qəs stansiyaya yaxın mərkəz yolda, , Medilife klinika olan binada ostanovkada I otaqlı mənzil satılır, İşıq su daimi qaz yoxdur lift işləyir, bütün inrasturkur və iaşə obyektləri əhatəsində, sənəd kupçadır

59 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Təcili Satılr! Sabunçu Rayonu Bakıxanov qəsəbəsi Arzu Şadlıq Sarayının , İnternat məktəbinin yanında 5 mərtəbəli daş eksperimental layihə binanın 5 ci mərtəbəsində yerləşir Ümumi sahəsi 60 kv/m olan 2 otaq təmirli

118 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Neftçilər metrosuna yaxın məsafədə, Rüstəm Rüstəmov küçəsində 5 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində yerləşən qanuni 2 otaqlı mənzil təcili satılır. Mənzildə işıq, qaz, su daimidir. Mənzil infrastruktur cəhətdən çox