ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 85 m²

Elan nömrəsi: 744318
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
85 m²
Qiymət
229 000 Azn
2694 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Xətai r., Məhəmməd Hadi küçəsi
Ümumi məlumat
DÖVLƏT İPOTEKAYASINA YARARLI !! İDEAL TƏKLİF!!
Bakı ş., Xətai r., Əhmədli m/s 3 dəqiqə piyada məsafədə ., Əlibəy MTK-ya məxsus., Yeni Tikili 13 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində, ümumi sahəsi 85 kv/m olan , QANUNİ 2 otaqlı mənzil satılır. Komunallar qaz, su, işıq daimi olaraq təchiz olunub. İstilik sistemi KOMBİDİR. Mənzilin şəhərə gözəl panoramasıda mövcuddur. Sənədi ÇIXARIŞ ( KUPÇA ). İPOTEKAYA TAM YARARLIDIR !! Bina bütün infrastruktur obyektlərinə çox yaxın məsafədə yerləşir, beləki uşaq bağçası, uşaq əyləncə mərkəzi, restoranlar, supermarket, binanın ərazisinə yaxın məktəb , Həzi Aslanov m/s və s.
Şirkətin xidmət haqqı 1% təşkil edir. Əlavə məlumat və mənzilə yerində baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 14.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu 7 cı mikrorayon Dərnəgül metrosunun 10 dəq. məsafəsində UNİON Park yaşayış kompleksində 3 ot 60 kvm 12/19 də təmirli kupçalı qismən əşyalı mənzil satılır.Bina hər gün xadimələr tərəfindən təmizlənir və

195 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

TAM EWYALI.ELA TEMIRLI.Masazirda duz golunun yaninda inwa edilmiw FIRAVAN PARK yawayiw kompleksinde ALIMLERIN binasinda 14 mertebeli binanin 2ci mertebesinde sahesi 92 kv olan 3 otaqa duzeldilmiw super temirli menzil