ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 49 m²

Elan nömrəsi: 744731
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
49 m²
Qiymət
135 000 Azn
2755 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Həzi Aslanov qəsəbəsi Həzi Aslanov metrosu
Xətai Rayonu Həzi Aslanov
Ümumi məlumat
Xətai rayonu Həzi Aslanov qəsəbəsi İlqar Zülfüqarov küçəsi Həzi Aslanov m/st-dan piyada 5 dəq. məsafədə Kiyev layihəli yüksək səviyyəli binasında 2 otaqlı 49.5 kvm 5/9 mərtəbə tam təmirli bəzi əşyalar qalmaq şərtilə hazır gir yaşa mənzil satışa çıxarıldı.Təmirində çox keyfiyyətli materiallardan istifadə edilib. Qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi mərkəzidir.Bina infrastruktur cəhətdən ideal ərazidə yerləşir. Şirkətin xidmət haqqı 1% təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Mehman (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 17.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

.Təcili.Yasamal rayonu Mətbuat prospektində Opelyasiya məhkəməsi ilə üzbəüz Stalinka layihəli binanın 5/5 mərtəbəsində 3otağlı ümumi sahəsi 73 kv olan təmirli mənzil satılır.Mənzil orta blokda yerləşir.Yelçəkəndir.Qaz

200 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 5 otaq

İnanılmaz qiymət.! Mükəmməl təklif.! Binəqədi rayonu, 7ci mkr, Albay Kunanbayev küçəsində 1 otaqdan 2-ə düzəlmiş, əçyalı ev satılır.! 1 dən 2-ə düzəlmə, Ümumi sahəsi 32 kv.m, 5/5-ə mənzil satılır! Sənədi Çıxarış.

108 000 Azn
Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 3 otaq

KÖHNƏ GÜNƏŞLİDƏ KUPÇALI MƏNZİL SATILIR.! Bakı şəhəri Xətai rayonu Köhnə Günəşli qəsəbəsi, İnqlab İsmayılov küçəsində yerləşən leninqrad layihəli 9 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində yerləşən mənzil satışa təqdim